Gözde Avize

0 ürün var
 
Ödemenizi, UPS Güvencesiyle, NAKİT Olarak Kapıda Yapın!

Ülkemizde sanal mağazalara olan güvensizlik acaba internetten ürün alırsam dolandırılır mıyım?
sorusunu akıllara getiriyor.

128 bit SSL Korumalı sitemizde gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. Ancak siz ne olursa olsun "ben hiçbir online alışveriş sitesine güvenmiyorum" diyorsanız ve en hızlı bir şekilde ürün elinizde olsun istiyorsanız UPS KARGO İLE KAPIDA ÖDEME tam size göre bir ödeme biçimi.

Sipariş toplamınız ne olursa olsun kapıda ödeme imkanında yararlanabilirsiniz. Kapıda Ödeme ve diğer ödeme yöntemlerinde KARGO ÜCRETSİZDİR.

Kapıda ödeme seçeneğinde ürünlerinizi sipariş verirken, ödeme sayfasındaki seçiminize göre, kapıda kargo görevlisine nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken satın almak istediğiniz ürünü veya ürünleri sepetiniz ekledikten sonra ödeme sayfasında Kapıda Ödeme seçeneğini işaretleyip, sipariş vermeniz yeterli olacaktır.
           
bonus karta peşin fiyatına 6 taksit avantajı gözde avizede asya karta peşin fiyatına 6 taksit avantajı gözde avizede axess karta peşin fiyatına 6 taksit avantajı gözde avizede world karta peşin fiyatına 6 taksit avantajı gözde avizede maximum karta peşin fiyatına 6 taksit avantajı gözde avizede cartfinans karta peşin fiyatına 6 taksit avantajı gözde avizede
Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.